O nás


Výrobou a montáži nábytku se zabýváme 17let. Rádi se budeme podílet na tvorbě Vašeho vysněného domova.Chápeme,že spousta lidí nemá doma potřebné nářadí a nebo jsou časově zaneprázdněni. Proto Vám s radostí zavěsíme na zeď televizi, připevníme poličky garnýže a spoustu dalších služeb. Nebojte si o ně říct.Nám to neublíží a Vám pomůže.Takové doplňkové práce v rámci zakázky provádíme zdarma.Veškerý materiál odebíráme od předních českých nebo zahraničních výrobců.

Kování na posuvné dveře používáme hliníkové od Fa.Senator. Na tyto dveře dáváme 6 let záruku. Lamino máme Kronospan Jihlava nebo Egger (rakousko), viz. fotogalerie.Veškerý materiál i kování odebíráme z Demosu. Lamino řežeme a olepujeme na CNC strojích.Hrany používáme ABS 22/2mm.

V rámci úspory máme i Ekonomickou variantu, která není na úkor kvality. Ekonomická varianta znamená:místo hliníkových lišt na posuvné dveře ocelové,které mají vysokou škálu barevného  provedení.Mimo výrobou a montáži  nábytku se zabýváme pokládkou plovoucích podlah, koberců, linolea, malování a drobných zednických úprav. Nikdy neodejdeme od zákazníka,pokud není na 100%spokojený.Jsme si vědomi,že nejlepší reklama je doporučení.

Těšíme se na spolupráci.

Marek Soldán