ReferenceNábytek do dětského pokoje

Dobrý den,

Stěhovala jsem se do většího bytu a potřebovala jsem vyřešit úložné prostory.Firma interiér-soldy mi vyšla maximálně vstříc.Jak rychlostí,ochotou,ale hlavně cenou.Pan Soldán přijel v sobotu večer,protože přes týden jsem do večera v práci.Byl usměvavý,měl spoustu vzorečků a poradil mi jaká barva lamina se do pokojíku bude hodit.Potřebovala jsem přivrtat poličku na kořenky,pan Soldán mi ji ochotně přišrouboval,že je to maličkost.Plánuji vestavěnou skříň do ložnice a předsíně.Určitě si zase zavolám firmu interiér-soldy.Budou to naší, rodinní stolaři.

dětský pokoj

Rekonstrukce podkrovního bytu

Při skoro dokončené rekonstrukci bytu jsme začali uvažovat o kuchyni. 
Na doporučení a shlédnutí předešlých zakázek realizovaných p. Soldánem jsme vybrali jeho.
Předvedl perfektní přístup, od samotného výměru, vstřícné komunikaci, návrhů a pomoci s výběrem až po realizaci.Vše na profesionální úrovni. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni.
Jsme rádi, že to mohl být právě on, kdo kuchyň realizoval.
Další zakázky na nábytek do podkroví určitě svěříme firmě interiéry Soldy.

podkrovní byt

Kuchyňská linka

“Dobrý den, od této firmy jsme si nechali vyrobit kuchyňskou linku na zakázku. Určitě jsme spokojenými zákazníky. Pan Soldán je velmi vstřícný a ochotný.Svým přístupem a jednáním nás hodně překvapil, což moc oceňujeme. Celkový průběh montáže byl rychlý a vynikající, cenově přístupný. Určitě doporučujeme tuto firmu. Až budeme zase něco potřebovat, určitě se na něj obrátíme.

Moc děkujeme. manželé Mrockovi”

kuchyňská linka

Kuchyňská linka

Od firmy interier-soldy jsme se rozhodli nechat si udělat kuchyň. S touto firmou jsme byli naprosto spokojeni. Vše proběhlo skvěle od komunikace až po samotnou realizaci kuchyně. Mohu jen doporučit.

Manželé Urbaniecovi

kuchyňská linka

Potřebujete více informací ?